OCZ Value Series OCZ2V8001G PC2 6400 5-6-6 1GB DDR2 800MHz Arbeitsspeicher* r68
For a larger view click on the thumbnail
P.No: r68
Shipping time: 3-4 Days
Item condition: second hand
sold out
incl. VAT differential taxation according to §25a UStG
possibly plus Shipping costs
Products description
OCZ Value Series OCZ2V8001G PC2 6400 5-6-6 1GB DDR2 800MHz Arbeitsspeicher
Technische Daten
Hersteller        OCZ
Model        OCZ2V8001G
Speichergröße        1GB
Arbeitsspeicher-Typ        DDR2
Speichergeschwindigkeit        800MHz (PC2-6400 5-6-6)
Lieferumfang
1 Speicher - ohne weiteres Zubehör * gebraucht *
Abbildung ähnlich
72 Articel In this category
Shopping cart
You do not have any products in your shopping cart yet.
Login
New products
1x Stück JCCON Elko Elektrolytkondensator Kondensator 3300uF 6.3V 10x17mm* E147