HP 611481-001 613762-001 Bestec CFH0240EWWB 240W Elite Pro SFF Netzteil* nt1611
For a larger view click on the thumbnail
P.No: nt1611
Shipping time: 3-4 Days
GTIN/EAN: 0886111663248
Stock: 5
Item condition: second hand
MPN: CFH0240EWWB 611481-001 613762-001
Manufacturer: HP
incl. VAT differential taxation according to §25a UStG
possibly plus Shipping costs
Products description
HP 611481-001 613762-001 Bestec CFH0240EWWB 240W Elite 8200 Pro SFF PC Computer Netzteil
Technische Daten
Marke       HP
P/N       611481-001 / 613762-001
Hersteller       Bestec Power Electronics
Model       CFH0240EWWB
Eingangsspannung       100-240V~4A  50-60Hz
Ausgangsspannung       +12Vmain  16A * +12Vcpu  16A * +12Vsb  1.30A * -12V  0.15A
Leistung       240W
Anschlüsse
1 x       6 - Pin HP Mainboard Stromanschluss
1 x       4 - Pin P4 CPU Stromanschluss
1 x       6 - Pin P2 PWRCMD Stromanschluss
Netzteillüfter       1 x ca.  92  x  92 mm